OstaloODBOJKA

PRVA HRVATSKA LIGA Dubrovnik kod kuće uzeo sve!

20. listopada 2019. - 00:04
Doris Buzolić, 17-godišnja igračica koja je u Dubrovnik stigla iz Sinja, zaključila je meč u Gospinom polju u kojem je povratnik u Prvu hrvatsku ligu savladao u 2. kolu Drenovu s 3:0 te stigao do prve pobjede i prva tri boda.

Dubrovnik, koji se u Prvu hrvatsku ligu vratio nakon trijumfa prošle sezone u južnoj skupini Prve 'B' lige, u 1. kolu nove sezone uzeo je set u zagrebačkom Domu odbojke drugoj ekipi HAOK Mladost, a sad sva tri dok suparniku nije prepustio niti jedan. Ekipi trenerice Mirjane Vreće, Marine Radić i Tomaža Jurišića trebalo je za pobjedu 70 minuta. U prvom setu 25:16 za Dubrovnik, u drugom 25:10 te u trećem 25:18.

Dubrovnik je do prve pobjede i prvih bodova stigao u sastavu: Anđela Čuljak, Ivana Ivaniš, Nina Jakić, Mara Šilje, Petra Ramić, Karla Burđelez, Ivana Marinović, Petra Putica, Nora Đurić, Doris Buzolić, Martina Vreća, Hana Dilberović, Gabriela Stipanović i Ema Šušić.

U 3. kolu dubrovačka ekipe je gost Kostrene, a u 4. kolu u Gospino polje stiže Dinamo
26. travanj 2024 07:09