OstaloPRVA HRVATSKA MALONOGOMETNA LIGA

DVA PREOKRETA U SAMO 96 SATI Square opet drugi, opet od 0:2 do 3:2, ali sad u gostima, i to nekompletan!

7. prosinca 2018. - 23:17
Drugi put od 0:2 do 3:2 u samo 96 sati. U ponedjeljak u Gospinom polju protiv Splita, a sad, četiri dana poslije, u Osijeku protiv Osijek Kelmea. Square slavi novu, šestu pobjedu, drugu u nizu nakon što je nanizao tri poraza nakon pet startnih kola bez poraza u kojima je ostvario četiri pobjede i jedan remi.

Pobjeda u Osijeku će se pamtiti po činjenici da nije bilo prvog strijelca, Brazilca Pelea, ni Makedonca Adrijana Micevskog, kojeg nije bilo ni protiv Splita, kao ni Ante Daničića… Antun Bačić, trener 'crveno plavih', u Osijek je poveo samo devetoricu. Međutim, Zoran Primić, Alen Turuk, Haron Džanković, Hrvoje Cvjetković, Stjepan Rezo, Marko Kuraja, Adrian Darrer, Antonio Konsuo i Maro Đuraš vraćaju se s tri boda.

Osijek Kelme je poveo u prvoj minuti pogotkom Andreja Pandurevića, a do vodstva od 2:0 stigao u posljednjoj minuti prvog poluvremena kad je mrežu Squarea zatresao Robert Nospak na dodavanje Pandurevića. Prije nego se krenulo u svlačionice na odmor, krenuo je niz Squarea. Stjepan Rezo je pogodio, a pogodio je i u 29. minuti za 2:2. U 39. minuti Antonio Konsuo je proigrao Harona Džankovića, koji je naciljao za konačnih 3:2.
Square gore, Vrgorac dole!
Square u posljednjem kolu prvog dijela dočekuje Crnicu. Na njegovom kontu je sad 19 od 30 mogućih bodova. Sad je drugi. Preskočio je Vrgorac, koji je izgubio u Splitu od Splita s 3:0 te ostao na 18 bodova. Crnica nije uspjela dobiti kod kuće Brod 035 (2:2), te je izgubila korak za Squareom. Ima 17 bodova. Novo vrijeme Apfel je prvo s 25 bodova. Branitelj naslova je dobio kod kuće AFC Universitas s 1:0 te je osigurao jesenski naslov.

SEMAFOR 10. kolo
Petak, 7. prosinca, Makarska:
Novo vrijeme Apfel – AFC Universitas 1:0, Split: Split – Vrgorac 3:0, Šibenik: Crnica – Brod 035 2:2, Osijek: Osijek Kelme – Square 2:3, subota, 8. prosinca, Zagreb: Uspinjača Gimka – Jesenje, Zagreb: Futsal Dinamo – Alumnus.

1. Novo vrijeme Apfel 25 bodova, 2. Square 19 bodova, 3. Vrgorac 18 bodova, 4. Crnica 17 bodova, 5. Uspinjača Gimka (utakmica manje) 15 bodova, 6. Futsal Dinamo (utakmica manje) 15 bodova, 7. AFC Universitas 15 bodova, 8. Split 10 bodova, 9. Alumnus (utakmica manje) 9 bodova, 10. Brod 035 9 bodova, 11. Osijek Kelme 4 boda, 12. Jesenje (utakmica manje) 3 boda.

26. travanj 2024 22:00