ŠPANJOLSKA Marinović strijelac, ali...

4. studenog 2018. - 22:46
Dario Marinović je opet bio strijelac za ElPozo Murciu, ali je njegova momčad doživjela iznenađujući poraz kod kuće u 8. kolu. Poražena je s 3:2 od Segovia, kojoj je to prva pobjeda.

Marinović je bio strijelac za 1:1 u 9. minuti utakmice. ElPozo Murcia je dva puta uspjela anulirati prednost gostiju, ali ne i treći put. Segovia je za 3:2 pogodila devet minuta prije kraja. ElPozo Murcia je doživjela drugi poraz ove sezone. Ima pet pobjeda i jedan remi.

Palma Futsal vodi s 21 bodom, Barca Lassa je druga sa 17 bodova, a ElPozo Murcia treća sa 16 bodova. Četvrti je Jaen Paraiso Interior s 15 bodova, na petom mjestu je branitelj naslova Movistar Inter sa 14 bodova…

Marinoviću je ovo bio četvrti prvenstveni pogodak ove sezone. Bio je strijelac i prošlo kolo u derbiju kola (Barca Lassa - ElPozo Murcia 3:3).
26. travanj 2024 04:34