OstaloAMATERSKO NATJECANJE

BOĆANJE Boćarima Ploča memorijal "Marinko Musa"

Piše Branko Kulidžan
12. rujna 2018. - 23:10
Na tradicionalnom ljetu u parku Hastahana u Sarajevu uz mnoge sportske sadržaje održan je i 1.Međunarodni memorijalni amaterski turnir u boćanju "Marinko Musa" na kojem je učestvovalo 16 ekipa iz Bosne i Hercegovine i Hrvatske.

Turnir se igrao na novom izgrađenom Sinkro boćalistu gdje je veliki broj gledatelja gledao cjelodnevno zanimljivo natjecanje. Boćari Ploča nakon razigravanja u polufinalu su pobijedili ekipu Povlje (otok Brač) sa 12:0 da bi u finalu bili bolji od Zaova (Sarajevo) te zasluženo osvojili prvo mjesto i vrijedne nagrade. Drugo mjesto pripalo je Zaovama dok su Ploče I bile bolje od Povlja i osvojile treće mjesto.

Pobjednička ekipa igrala je u sastavu: Neno Nikolac, Zlatko Soče, Mladenko Nikolac(Cebo) i Goran Oršulić(Rara). Trećeplasirani Ploče I: Goran Romić, Marinko Jurković, Braco Ostojić i Ivica Kolarić.
26. travanj 2024 23:10