OstaloJUDO

IJF GRAND PRIX ZAGREB Bivša europska prvakinja zaustavila Ivanu Šutalo u 2. kolu

30. srpnja 2018. - 12:09

Završnog dana IJF Judo Grand Prixa Zagreb 2018. nastupila je i najuspješnija dubrovačka judašica, Ivana Šutalo, koja je u zagrebačkoj Areni na startu natjecanja u kategoriji preko 78 kilograma pobijedila Mađaricu Mercedesz Szigetvari.

- Šutalo je slavila u napetom dvoboju koji je vodio do golden scora, gdje je odličnim wazarijem nakon 12 sekundi svladala protivnicu - stoji u izvješćima.

Međutim, već u 2. kolu čekala je bivša europska prvakinja, peta s Olimpijskih igara u Riju i peta sa SP-a, Kayra Sayit. U izjednačenom dvoboju pobjeda je otišla na stranu reprezentativke Turske te je judašica Dubrovnika završila svoj put u Zagrebu.

26. travanj 2024 12:17