Sport Ostalo

BOĆANJE

TREĆA HL I ŽUPANIJSKE LIGE Hajduku ide, ali Gromači ne!

BOĆANJE

TREĆA HRVATSKA LIGA DUBROVNIK / NERETVA Treće Postranje su dobile HVIDRA Gromaču, dok je Hajduk slavio kod fenjeraša, Torcide Osojnik te sad ima tri boda prednosti u odnosu na HVIDRA Gromaču, a šest u odnosu na Postranje.

HVIDRA Gromača je dva kola unatrag dobila Hajduka te stekla ne samo tri boda prednosti, već i prednost u odnosu istog bodovnog učinka jer je u prvom dijelu bilo bez pobjednika (Hajduk – HVIDRA Gromača 11:11), međutim, u zadnja četiri kola to su jedini osvojeni bodovi sastava s Gromače. Prvi ovosezonski poraz HVIDRA Gromača upisala je u gostima kod Komolca Ombla u 10. kolu, a u zadnja dva kola izgubila je prvo u gostima kod Slvna te sad od Postranja u Srebrenom.

Omladinac iz Vodovađe u prvih osam kola nije osvojio ni boda, bio je posljednji, ali u zadnjih pet kola četiri pobjede i jedan neodlučan rezultat te nakon što je pretekao prvo Torcidu Osojnik, sad je uspio i Komolac Omblu.

Rezultati 13. kola: Omladinac – Slivno 12:10, Donji Brgat – Rijeka 16:6, Ploče – Komolac Ombla 18:4, Torcida Osojnik – Hajduk 6:16, Postranje – Hvidra Gromača 12:10. 

Poredak: 1. Hajduk 31 bod, 2. Hvidra Gromača 28 boda, 3. Postranje 25 bodova, 4. Ploče 24 boda, 5. Slivno 19 bodova, 6. Donji Brgat 17 bodova, 7. Rijeka 16 bodova, 8. Omladinac 13 bodova, 9. Komolac Ombla 12 bodova, 10. Torcida Osojnik 6 bodova.

Raspored 14. kola, igra se u nedjelju, 20. svibnja, 10 sati: Slivno – Postranje,  Hvidra Gromača – Torcida Osojnik, Komolac Ombla – Donji Brgat, 16 sati: Hajduk – Ploče, Rijeka – Omladinac.

ŽUPANIJSKA LIGA – DUBROVNIK Derbi bez pobjednika: Montovjerna - Brgat 8:8 te je Brgat zadržao četiri boda viška u odnosu na Montovjernu.

Rezultati 11. kola: Montovjerna – Brgat 8:8, Mokošica – Strijelac 12:4, Bosanka – Orašac 9:7, slobodna je bila Petka.

Poredak: 1. Brgat 23 boda, 2. Montovjerna 19 bodova, 3. Bosanka (utakmica manje) 15 bodova, 4. Mokošica (utakmica manje) 14 bodova, 5. Strijelac 13 bodova, 6. Orašac (utakmica manje) 10 bodova, 7. Petka (utakmica manje) bez boda.

Raspored 12. kola, igra se u nedjelju, 20. svibnja, 10 sati: Strijelac – Petka, 15 sati: Brgat – Bosanka, 16 sati: Orašac – Mokošica, slobodna je Montovjerna.

ŽUPANIJSKA LIGA - PELJEŠAC Ogled dva vodeća sastava lige završio je pobjedom Gornje Vrućice, koja je i dalje je neporažena, te sad ima tri boda više, a odigrala je utakmicu manje od prvog pratitelja, Dube Stonske.

Rezultati 11. kola: Brijesta – Faraon (19. svibnja), Sveta Ana – Ponikve 10:6, Bistrina – Putniković 10:6, Gornja Vrućica – Duba Stonska 9:7.

Poredak: 1. Gornja Vrućica (utakmica manje) 28 bodova, 2. Duba Stonska 25 bodova, 3. Bistrina 21 bod, 4. Faraon (utakmica manje) 19 bodova, 5. Ponikve 12 bodova, 6. Sveta Ana 10 bodova, 7. Putniković (utakmica manje) 4 boda, 8. Brijesta (utakmica manje) 4 boda.

Raspored 12. kola, igra se u nedjelju, 20. svibnja, 15 sati: Faraon – Gornja Vrućica, Duba Stonska – Bistrina, Putniković – Sveta Ana, Ponikve – Brijesta.

ŽUPANIJSKA LIGA – KONAVLE Dva vodeća sastava su slavila u 7. kolu te je razlika između njih i dalje ista: Slaven ima dva boda više od Pridvorja.

Rezultati 7. kola: Slaven – Zrinski 12:4, Pridvorje – Sokol 14:2, Uskoplje – Ljuta 12:4. 

Poredak: 1. Slaven 18 bodova, 2. Pridvorje 16 bodova, 3. Uskoplje 10 bodova, 4. Sokol 9 bodova, 5. Ljuta 7 bodova, 6. Zrinski 1 bod.

Raspored 8. kola, subota, 19. Svibnja, 15 sati: Ljuta – Pridvorje, nedjelja, 20. svibnja, 15 sati: Zrinski – Uskoplje, Sokol – Slaven. 

Naslovnica Ostalo

Najčitanije

Najnovije