PRVA HL Sedmica Squarea u Istri nakon čega je sve jasno kako dubrovački sastav može do doigravanja za prvaka!

21. travnja 2018. - 00:36

Square je dobio u Istri. Bio je bolji od fenjeraša, Albone Potpićan '98 sa 7:5. U zadnjem kolu dočekuje u Čibači Alumnus. Mora pobijediti. U suprotnom neće vidjeti doigravanje. Ali, i ako pobijedi, mora dočekati da Nacional ne dobije Split Tommy kod kuće ili da Crnica u zadnjem kolu ne dobije kod kuće Albonu Potpićan '98.  Sve utakmice posljednjeg kola igraju se u isto vrijeme. U petak, 27. travnja s početkom u 20 sati.

U Labinu je super raspoložen bio Stjepan Rezo (na slici). Postigao je četiri pogotka. Zatim, dva puta je mrežu domaćina 'parao' Igor Leovski te jednom vratar Zoran Primić, koji je s gola na gol pogodio sa zvukom sirene. Square je vodio 2:0. Domaćin je izjednačio na 2:2, pa opet je vodio Square (3:2) nakon čega je domaćin do kraja poluvremena postigao tri pogotka (5:3 za Albonu Potpićan '98).

U nastavku 4:0 za Square, ali do vodstva 6:5 je dubrovačka momčad stigla pola minute prije kraja. Potom domaćin ide na sve ili ništa, a to kažnjava Primić.

Square je bolji međusobno od Nacionala u slučaju istog bodovnog učinka.

SEMAFOR 21. kolo
Zagreb:
Uspinjača – Brod 035 1:1, Labin: Albona Potpićan '98 – Square 5:7, Osijek: Osijek Kelme – Futsal Dinamo 0:2, Makarska: Novo vrijeme Apfel – Nacional 3:3, Zagreb: Alumnus – Vrgorac 9:6, Split: Split Tommy – Crnica 3:0.

1. Split Tommy 55 bodova, 2. Futsal Dinamo 55 bodova, 3. Novo vrijeme Apfel 47 bodova, 4. Vrgorac 38 bodova, 5. Nacional 28 bodova, 6. Crnica 27 bodova, 7. Square 26 bodova, 8. Osijek Kelme 25 bodova, 9 Alumnus 25 bodova, 10. Brod 035 22 boda, 11. Uspinjača 12 bodova, 12. Albona Potpićan '98 5 bodova.