OstaloSTOLNI TENIS

HEP HRVATSKA SUPER LIGA 'Pituri' napravili đir po Puli

17. veljače 2018. - 17:59

Nastavio je po starom Libertas Marinkolor, lider prvenstva i aktualni prvak. Bez obzira što je u 14. kolu HEP Hrvatske Super lige bio gost Pule, trećeplasiranog sastava lige, opet je slavio bez izgubljene partije. Prepustio je domaćinu samo četiri seta. U prvom dijelu sezone 'Pituri' su bili još 'gori'. U Gospinom polju su Pulu dobili bez izgubljenog seta!

Ivan Juzbašić je donio prvi bod dubrovačkom kubu u Puli, Tomislav Japec drugi, Neven Juzbašić treći, a četvrti Ivan Juzbašić i Tomislav Japec, koji su i dalje najuspješniji par lige. Dobili su svih četrnaest partija.

Libertas Marinkolor četiri kola prije kraja ligaškog dijela ima trinaest pobjeda i samo jedan poraz, dok je Pula ostala na devet pobjeda. Ovo joj je peti poraz, drugi od dubrovačkog sastava. U 15. kolu, 24. veljače, Libertas Marinkolor dočekuje IGEA Željezničar iz Varaždina. U 16. kolu je gost Splita. U pretposljednjem kolu dočekuje Vodovod Osijek, jedini sastav koji ga je ove sezone ostavio bez bodova, a u zadnjem kolu je gost Obrtničke škole u Slavonskom Brodu.

Pula - Libertas Marinkolor 0:4
Frane Runjić - Ivan Juzbašić 1:3 (8:11, 11:7, 6:11, 8:11), Tomislav Maraković - Tomislav Japec 0:3 (6:11, 6:11, 2:11), Marin Runjić - Neven Juzbašić 1:3 (11:7, 8:11, 6:11, 7:11), Frane i Marin Runjić - Ivan Juzbašić i Tomislav Japec 2:3 (7:11, 17:15, 5:11, 11:2, 9:11)

27. travanj 2024 02:36