OstaloMALI NOGOMET/DRUGA HRVATSKA LIGA - JUG

DUBA PALA U SPLITU Pločani vodili 1:0 i 2:1, ali ništa od vrha. Crnica uzela sve!

Piše Branko Kulidžan i Tonči Vlašić
10. travnja 2017. - 00:05

U derbiju kola 19. kola Druge hrvatske malonogometne lige - jug Porto Tolero je izgubio kod kuće od Crnice s 5:2 (1:1) pred više od 500 gledatelja. Vodio je s 1:0 i 2:1, oba pogotka je postigao Josip Pear, prvog u 8., a drugog u 26 minuti), ali su Marinko Šamija i Dragan Radman s po dva pogotka preokrenuli rezultat te donijeli slavlje šibenskom sastavu. Pogodak za 1:1 postigao je Mirko Jurjević u 10. minuti. Šamija je bio strijelac u 30. i 31. minuti, a Radman u 38. i posljednjoj, 40. minuti. Crnica sad ima 43 boda, četiri više od drugog Porto Tolera (na slici). Kijevo na trećem i Jezera na četvrtom mjestu su na 35 bodova...

Pod vodstvom trenera Borisa Malića Porto Tolero je derbi 19. kola igrao u sastavu: Dejan Rašić, Marijo Batinović, Zlatko Kusurin, Matej Marević, Žarko Visković, Sandro Rebac, Ivan Arar, Matko Krilić, Josip Pear, Josip Stjepanović, Zvonimir Barbir i Tomislav Domić.

Torcida – Duba Konavoska čak 9:6 (3:3). Oslabljena Duba Konavoska je u Splitu vodila s 1:0, 2:1, 4:3 i 5:4, ali nije uspjela prirediti iznenađenje te stići do bod(ov)a. Vlaho Bego je bio prvi strijelac Dube Konavoske. Postigao je dva pogotka, a po jedan Marko Dadić, Matej Perić i Romano Levanat i autogol Marka Bačića. Još su za Dubu Konavosku igrali Roberto Urban, Mate Mateljak, Ivan Perić, Matej Stjepović, Nikša Milković Prvi strijelac Torcide bio je Denis Kuzmanić sa 4 pogotka, dva je postigao Ivan Berać….

Duba Konavoska ima 17 bodova i nalazi se na 10. mjedstu u konkurenciji 12 sastava. Na pretposljednjem mjestu je Murter s 15 bodova, a posljednji je Ustanik s 8 bodova i utakmicom manje. Deveti Genius ima također 17 bodova, Mejaši su osmi s 22 boda...

26. travanj 2024 14:55