OstaloMALI NOGOMET/DRUGA HL - JUG

PETA POBJEDA Duba Konavoska uhvatila Genius

1. travnja 2017. - 02:13

Duba Konavoska je ostvarila novu, petu pobjedu. Drugi put je ove sezone dobila Genius s kojim se sad bodovno izjednačila. U prvom dijelu sezone konavoski drugoligaš je bio bolji u gostima sa 7:4, a sad na Grudi s 5:3 te ga evo na 9. mjestu u konkurenciji dvanaest klubova. Istina, na tablici Genius je deveti jer ima bolju pogodak razliku od Dube konavoske, koja je deseta, ali zna se tko je bolji u međusobnim ogledima.

Duba Konavoska je povela protiv Geniusa u 3. minuti. Pogodio je Pero Ševo. Gosti preokreću, vode 2:1. U predzadnjoj minuti prvog poluvremena za 2:2 strijelac je Romano Levanat. U prvoj minuti nastavka Hrvoje Bogdanović pogađa za 3:2, potom u 27. minuti za 4:2 mrežu Maro Kalauz, a svojim drugim pogotkom na utakmici Pero Ševo je odveo Dubu konavosku do 5:2. Gosti su u predzadnjoj minuti ublažili poraz. Još su za Dubu Konavosku protiv Geniusa igrali: Mario Biočić, Roberto Urban, Marko Dadić, Antonio Čupić, Nikša Milković, Matej Perić, Nikša Kordić i Matej Nađ.

Do kraja prvenstva Duba Konavoska je gost Torcide, domaćin Herojima 2007., gost Kijeva i na kraju domaćin Mejašima. Porto Tolero se tuče za prvo mjesto. U subotu, 1. travnja, gost je posljednjeplasiranog Ustanika. Zatim mu u goste dolazi trenutno vodeća Crnica. Nakon toga u 20. kolu Pločani su gosti Murtera, dočekuju Genius te u zadnjem kolu idu Herojima 2007.