OstaloMALI NOGOMET: 12. KOLO 2 HMNL JUG

PAO USTANIK Kalauz i Šandrk donijeli preokret

Piše Antonio Vojvodić
18. veljače 2017. - 00:27

Duba Konavoska je pobjedila na Grudi Ustanik s 5:4, nakon preokreta u zadnjim sekundama utakmice. Trostruki strijelac Romano Levanat je u 31. minuti postigao pogodak za domćina i smanjio na minimalan zaostatak. U tim trenutcima Duba je imala igrača manje na terenu. U 38. minuti Maro Kalauz poravnava rezultat na 4:4, a Antonio Šandrk četiri sekunde prije kraja udarcem s deset metara donosi tri boda Dubi.

Dodajmo kako je Ustanik na startu prvenstva pobjedio Dubu s istim rezultatom, iako su gubili sa 4:1. Konavljani su ovom pobjedom prestigli Murter, ovo je prvo kolo u proljetnom dijelu, a ukupno 12. Duba trenutačno ima 11 bodova i deveta je na tablici.

Duba Konavoska – Ustanik   5:4
0:1 Perkušić (4), 0:2 Perkušić(6), 1:2 Levanat (7), 1:3 Mikulić(10), 2:3 Levanat(11), 2:4 Kljenak(20), 3:4 Levanat (31), 4:4 Kalauz(38), 5:4 Šandrk(40)

26. travanj 2024 15:57