OstaloMALI NOGOMET/ŠPANJOLSKA

OPET JE POGODIO Ne staje ElPozo Murcia, ali ni Dario Marinović

11. siječnja 2017. - 00:02

Nova pobjeda ElPozo Murcie i novi pogodak Daria Marinovića u španjolskom prvenstvu. ElPozo Murcia je kod kuće dočekala Aspil Vidal Ribera Navarra i slavila s 3:1. Hrvatski reprezentativac iz Mokošice pogodio je za vodstvo 1:0 u 11. minuti. Bio je to jedini pogodak u prvom poluvremenu. U nastavku ElPozo Murcia je stigla do 2:0 u 23. minuti. Sedam minuta poslije, a deset minuta prije kraja gosti su prepolovili prednost domaćina, koji je pobjedu potvrdio u pretposljednjoj, 39. minuti. ElPozo Murcia je jedini poraz ove sezone u prvenstvu Španjolske upisala kod kuće i to u 2. kolu, a nakon toga 13 utakmica ne zna za poraz. Od tih 13 utakmica dobila ih je 10.

U 15. kolu, posljednjem prvog dijela prvenstva, bili su uspješni i Barcelona Lassa te Movistar Inter FS te je sve na vrhu ostalo isto: FC Barcelona Lassa, koja ima dva poraza, vodi s 37 bodova, ima bod više od branitelja naslova, Movistar Intera FS (tri poraza), dok je ElPozo Murica na trećem mjestu s 34 boda. Ostali su zaostali. Četvrta Palma Futsal ima 26 bodova, peti Jaen Paraiso Interior ima 24 boda koliko i šesta Catgas Energia, sedmi RehabMedic te osma Magna Gurpea.

26. travanj 2024 11:12