OstaloMALI NOGOMET/PRVA HL

NAPOKON KUĆI PJEVAJUĆI Square se vraća s bodovima

26. studenog 2016. - 01:31

Square je dobio Potpićan '98 Istra u Puli sa 4:1. Osvojio prve bodove u gostima ove sezone. Bilo je ovo četvrto gostovanje dubrovačkog sastava na koje je otišao bez trojice igrača, prvog vratara Zorana Primića te Stjepana Reza i Mata Šimunovića.

Istrijani, koji imaju samo tri boda (pobjeda protiv Solina), poveli su u 3. minuti. Do poluvremena preokret Squarea, koji je s nova dva pogotka u nastavku stigao do pobjede. Square je zahvaljujući rezultatu iz Slavonskog Broda, Futsal Dinamo dobio je Brod 035 sa 6:3, napredovao na tablici. Sad je peti.

U 10. kolu u Gospino polje dolazi Novo vrijeme iz Makarske (petak, 1. prosinca), a u 11. kolu, posljednjem prvog dijela, Square ide u Zagreb u goste Alumnusu.

9. KOLO Potpićan '98 Istra – Square 1:4
PULA
Dom sportova 'Mate Parlov'. Gledatelja 150. Suci: Mislav Džeko i Boris Stanić.
Strijelci: 1:0 Lalić (3), 1:1 Tikvica (13), 1:2 Lolić (16/autogol), 1:3 Bevanda (32), 1:4 Micevski (40)
POTPIĆAN ’98 ISTRA: Roberto Funčić, Vigan Hoxha, Alen Lalić (1), Valter Cetina, Sanel Bojkić, Patrik Drndić, Srđan Lolić (autogol), David Mataja, Ivan Šistov, Danijel Starčić
SQUARE: Alen Turuk, Borna Tikvica (1), Tomislav Bevanda (1), Ivan Ivanković, Hrvoje Cvjetković, Maro Đuraš, Denis Hasanović, Antonio Konsuo, Adrijan Micevski (1), Đivo Zvone. Trener: Marinko Mavrović.

Rezultati 9. kola, petak, 25. studenoga, Split: Split Tommy- Osijek Kelme 4:0, Slavonski Brod: Brod 035 - Futsal Dinamo 3:6, Pula: Potpićan '98 Istra – Square 1:4, subota, 26. studenoga, Makarska: Novo vrijeme – Uspinjača, nedjelja, 27. studenoga, Zagreb: Alumnus – Solin, srijeda, 29. studenoga, Zagreb: Nacional – Vrgorac.

1. Split Tommy 24 boda/9 utakmica (35:19), 2. Nacional 22 boda/8 utakmica (66:9), 3. Futsal Dinamo 22 boda/9 utakmica (37:24), 4. Novo vrijeme 19 bodova/8 utakmica (37:17), 5. Square 14 bodova/9 utakmica (39:28), 6. Brod 035 12 bodova/9 utakmica (34:44), 7. Vrgorac 10 bodova / 8 utakmica (27:27), 8. Alumnus 9 bodova/8 utakmica (28:58), 9. Uspinjača 8 bodova/8 utakmica (17:29), 10. Osijek Kelme 7 bodova/9 utakmica (17:26), 11. Potpićan '98 Istra 3 boda/9 utakmica (23:45), 12. Solin bez boda/8 utakmica (20:64).