OstaloODBOJKA/DRUGA HL - JUG (Ž)

NOVA MOKOŠICA DOBILA DUBROVNIK Baš dobra utakmica!

22. studenog 2016. - 02:06

Baš dobra utakmica - istaknuo je Tonći Carević, trener Nove Mokošice. Njegova ekipa je ostvarila četvrtu pobjedu u petom nastupu ove sezone u južnoj skupini Druge hrvatske lige pobjedivši drugu ekipu Dubrovnika, koji je i dalje bez pobjede. Izgubila je i petu utakmicu.

Iako je na Nova Mokošica uzela sva tri boda, iako je slavila s maksimalnim rezultatom u setovima (3:0), do pobjede protiv mlađe ekipe Dubrovnika II nije stigla lako. Utakmica je počela u ponedjeljak, 21. studenoga u 20.45 sati, a završila u 22.05. Nakon 75 minuta igre bilo je kad se sve zbroji - 75:65 za Novu Mokošicu. Prvi set 25:21, drugi 25:22, te treći 25:22. Posebno je bio zanimljiv treći set u dvorani Osnovne škole Mokošica koji je domaća ekipa otvorila vodstvom 8:0. Međutim, Dubrovnik II je preokrenuo te vodio sa 16:13...

Nova Mokošica je u nedjelju navečer s 3:0 dobila Župu dubrovačku, a 24 sata poslije istim rezultatom Dubrovnik II te je najupješnija ekipa Dubrovačko-neretvanske županije u južnoj skupini Druge hrvatske lige. Ima 12 bodova te je druga. Vodi Split II sa svih 15 bodova. Nova Mokošica je jedino izgubila baš od Splita II s 3:0.

Župa dubrovačka je kao i Dubrovnik II i dalje bez pobjede i boda. Izgubila je sve četiri utakmice. Idući vikend u našu Županiju dolazi ekipa Bibinja, koja će igrati protiv sve tri ekipe, Nove Mokošice, Župe dubrovačke i Dubrovnika II. Odbojkašice Bibinja su ostvarile jednu pobjedu i tri poraza.

Nova Mokošica – Dubrovnik II 3:0 (25:21, 25:22, 25:22)