Moskar Zabava

VELIKI USPJEH PLESNOG STUDIJA

Step'n Jazz na najvećem svjetskom step festivalu

Krajem ožujka šest plesača Plesnog studia Step 'n Jazz u SAD-u je sudjelovalo na najvećem step festivalu na svijetu. Tu jedinstvenu priliku dobili su zahvaljujući tome što im je producentica festivala Chloe Arnold, dodijelila stipendije za sudjelovanje na treninzima festivala u Washington DC-u.
Također, kao gosti izvođači nastupili su na prestižnom koncertu DC Tap into Unity te osvojili još jednu stipendiju za festival u Velikoj Britaniji. Natjecateljski dio kluba sudjelovalo je na Kupu Hrvatske u organizaciji Hrvatskog show dance saveza u Velikoj Gorici. Plesači su osvojili 9 prvih, 3 druga te 7 trećih mjesta. Seniori studija su se na Interdance festu u Sarajevu predstavili sa step malom grupom i step formacijom i osvojili prvo mjesto te u Grand Prix finalu osvojili visoko treće mjesto. Potvrda je to uspješnosti sjajnog tima plesača i njihovih voditelja Linde i Shone Valjalo te Ive Marie Demarin.