StoryEditor
Turizam i gospodarstvoPROMOCIJA U DOBA KORONE |

FRANKOVIĆ Quest Means Business dolazi u naš Grad, puna dva i pol sata na CNN-u govorit ćemo o Dubrovniku

Piše Dv
6. lipnja 2021. - 21:29
Mato Frankovic/Facebook

Dubrovački gradonačelnik Mato Franković na svom je Facebook-profilu otkrio detalje oko gostovanja CNN-ove emisije Quest Means Business u Dubrovniku.

- Prije tri godine kada sam prvi put gostovao u emisiji CNN-a Quest Means Business i pričao o održivosti turizma te o programu Respect The City smatrao sam tada to jednom od najvećih reklama za Grad jer Richard Quest je svjetski poznati novinar i njegova emisija ima milijune gledatelja širom svijeta. Prošlu godinu u jeku pandemije ponovno su me pozvali da gostujem u navedenoj emisiji u trenutcima kada nas je Velika Britanija stavila na crvenu listu, a sada Quest Means Business dolazi u Grad Dubrovnik te ćemo 10. lipnja imati uživo razgovor upravo iz našeg Grada. Emisija će trajati puna dva i pol sata na CNN-u, a glavna tema bit će upravo naš Grad. Jedna meni osobno dražih čestitki na izbornoj pobjedi upravo je bila ona ekipe Quest Means Business. Hvala svima koji su vjerovali u nas jer sve ono što smo radili i radimo danas se polako pokazuje. Nastavljamo dalje s promocijom našeg Grada, napisao je Franković.

15. lipanj 2021 12:36