StoryEditorOCM
Hrvatska i svijetOD 10. DO 17. LIPNJA

Kreće prvo gay krstarenje samaca na Jadranu, i Dubrovnik ima što ponuditi

Piše DV
23. svibnja 2023. - 12:28

Iznimno uspješna slovenska poduzetnica Milena Pleško (50) već godinama povezuje samce i mnogima je pomogla svojim kreativnim #relationship pristupima i tehnikama da u svoje živote unesu toplinu i ljubav, te prije svega željeno partnerstvo. Kako u njezinoj rodnoj Sloveniji, tako od lani i u Hrvatskoj.

Matchmaing ideju i znanje je donijela iz Velike Britanije, te je pokrenula vlastitu agenciju Aglaia, koja je danas prva certificirana agencija za spajanje partnera u Sloveniji, ali od nedavno i u Hrvatskoj.

Ova stručnjakinja za partnerstva dosta radi na povezivanju u heteroseksualne veze za što organizira i posebna predavanja, radionice te događanja, a usmjerila je i svoje aktivnosti na homoseksualnu zajednicu te ponudu svojih stručnih sadržaja na gay populaciju i istospolne zajednice.

Ova zajednica vrlo je društveno angažirana i aktivna, vrlo često i sami kreiraju brojne sadržaje, imaju snove i želje, ne propuštaju prilike za djelovanje i žive život punim plućima.

Milena Pleško i Aglaia tim organiziraju i prvo gay krstarenje samaca po Jadranu. Nije poznato namjeravaju li svratiti u Dubrovnik, koji im svakako ima što ponuditi i pokazati, od popularnog gay bara Milk u staroj gradskoj jezgri pa do ljepota zbog kojih u Grad dolaze ljudi sa svih kontinenata.

Prvu večer krstarenja koje kreće 10. lipnja, a završava 17. lipnja planirano je kroz zanimljivo vođeno upoznavanje. Tu je fantastično i natjecanje u mokrim majicama, istraživanje večernjih brzih spojeva, kao i večer Otvorene pozornice gdje će naši sudionici pokazati svoje talente kroz ples, pjesmu ili neke druge scenske vještine. Planiramo i puno Limbo dancea, uz puno timskih igri u vodi. Planiramo i natjedanje u naljepšem skoku u vodu, uz posebno planiranu takozvanu kapetanske večere na kojoj ćete moći zaplesati ili kušati ukusna jela te uživati u nježnoj dalmatinskoj glazbi, iću i piću .... – najavljuje poduzetnica Milena Pleško, vlasnica Aglaia za spajanje samaca, koja je svoje vještine pokazala i na slovenskoj televiziji dajući savjete kao stručnjak u emisiji „Brak na prvu“, ali i u mnogim ostalim medijima, radionicama i predavanjima.

Moto joj je kako ne postoje dobri i loši ljudi u partnerstvima, postoje dobre i loše kombinacije među partnerima bez obzira na njihovu spolnu orjentaciju.

Slušala sam kako ljudima danas ne znaju gdje bi upoznali nekog novog, zanimljivog i iskrenog. Prijavljuju se na razne online portale i tamo traže svoju sreću, ali nemaju svi dobro iskustvo na tom području. Mnogi profili su neistiniti ili se prava priča skriva iza paravana. To može oduzeti puno vremena i energije, ali rezultata u željenom pravcu nema. Stoga sam uzela stvari u svoje ruke i pokrenula vlastitu Matchmaking agenciju. Naši članovi su uspješni u poslovnom svijetu, a mi im pomažemo uspjeti i u privatnom životu te da dođu do osobe s kojom mogu uživati u životu kakav zaslužuju. Naši članovi tj. moji klijenti nemaju vremena pronaći pravu osobu, prezauzeti su, najčešće poslom, možda ne mogu pronaći pravu osobu nakon razvoda ili su razočarani online uslugom, a neki samo traže prijatelja za druženje – ali svima im je zajedničko da žele moju pomoć da bi ostvarili partnerstvo – naglašava ova stručnjakinja za spajanje samaca.

24. rujan 2023 09:53