RukometSVJETSKO PRVENSTVO

Naše prokockale i plus šest, promašile na kraju i sedmerac, te tako ostale bez izgleda za četvrtfinale

11. prosinca 2023. - 19:38

Pet minuta prije kraja imale su četiri pogotka viška (22:18), a nakon što je Mađarska napravila seriju 5:0, nisu realizirale sedmerac. I bod im je bio dovoljan za četvrtfinale ako Švedska dobije u zadnjoj utakmici u skupini Crnu Goru. Međutim, pobijedila je Mađarska s 23:22…

Hrvatska tako nije uspjela, a tih 23:22 je bilo jedino vodstvo Mađarske na utakmici. Naše su imale pet pogodaka viška prvi put u prvom poluvremenu (11:6) kojeg su dobile s 11:8, u nastavku je bilo i plus šest (17:11, 18:12 i 19:12), ali…

Švedska i Crna Gora su u četvrtfinalu iz naše skupine, Mađarska je treća, Hrvatska četvrta, Senegal peti, a Kamerun šesti. Šteta, Mađarska je bila bez izgleda za četvrtfinale uoči utakmice protiv naših.

Veliku priliku za veliki rezultat nismo iskoristili.

26. travanj 2024 14:19