OstaloMALI NOGOMET |

PREKINUT NIZ MARINOVIĆA U ŠPANJOLSKOJ Jedan Dubrovčanin igrao u Italiji, a drugi nije u prvom remiju ove sezone Saviatesta Mantove!

29. prosinca 2020. - 22:45
Prekinut je niz Jimbee Cartagene u španjolskom prvenstvu. Momčad za koju igra Dario Marinović poražena je nakon osam utakmica bez poraza u kojima je ostvarila šest pobjeda i dva remija, i to u gostima od Movistar Intera sa 4:1 u zaostaloj utakmici 8. kola. Jimbee Cartagena je treća s 27 bodova iz 14 utakmica, Moviestar Inter je četvrti s 25 bodova iz 13 utakmica, a na prva dva mjesta su Palma Futsal i Levente s po 28 bodova s tim što je Palma Futsal odigrala 15, a Levante 13 utakmica. Peta je Barcelona, europski prvak, s 22 boda iz 15 utakmica...

Ovog utorka, 29. prosinca, u akciji je bila i Saviatesta Mantova za koju igraju dvojica Dubrovčana, Marka Kuraje i Ante Daničića, koja je u utakmici 13. kola talijanskog prvenstva osvojila bod. Odigrala je kod kuće 4:4 s Padovom. Kuraja je počeo utakmicu, igrao, dok Daničić nije zbog isključenja u prethodnoj utakmici. Saviatesta Mantona je vodila s 1:0 i 3:2, a gost s 2:1 i 4:3. Padova je promašila penal pri rezultatu 2:2, a u zadnje dvije minute je imala igrača više (isključen je u 38. minuti Blago Gašpar, još jedan bivši igrač Squarea, ukupno su četiri – četvrti je Mirko Hrkač, plus trener je Frane Despotović). Saviatesta Mantova ima 13 bodova iz 10 utakmica te je deveta u konkurenciji 14 sastava, Padova je peta (21 bod iz 12 utakmica), a vodi Acqua e Sapone s 28 bodova iz 11 utakmica ispred Pesara (24 boda iz 11 utakmica) i Came Dosson (24 boda iz 12 utakmica)..
25. travanj 2024 11:29