PAO HAJDUK U MOKOŠICI Ombla dobila utakmicu kod kuće nakon više od tri mjeseca

2. ožujka 2020. - 12:02
Ombla je pobijedila i kod kuće, a što joj nije uspjelo pet prethodnih utakmica. Zadnji domaći uspjeh upisala je u 7. kolu, 23. studenog 2019. godine, kad je sa 4:3 svladala Mejaše. Nakon toga Kijevo 3:3, Torcida 1:3, Bačvice 4:4, Šibenik 1983. 4:5 i Murter 1:5.

Sad u 17. kolu južne skupine Druge hrvatske lige pobjeda u Mokošici protiv Hajduka s 3:1. Gosti su na poluvremenu imali prednost, ali u nastavku tri pogotka Omble, i to su pogađali Niko Vlahušić, Borna Tikvica i Antonio Drašković.

Ombla je kolo prije prekinula niz od osam utakmica bez pobjede. Dobila je u gostima Konobu Tomić s 5:3, a sad i Hajduka. Sa šest bodova u zadnja dva kola skočila je na osmo mjesto. Ima 22 boda. Devetom Hajduku bježi četiri boda, ima pet bodova više od desetog Kijeva, koji ima utakmicu manje, ali nema straha za ostanak jer su na posljednja dva mjesta, a tu će i ostati, Konoba Tomić i Mejaši, koji pet kola prije kraja sezone imaju samo 6 odnosno 5 bodova.

Poredak: 1. Jezera 40 bodova, 2. Murter 39 bodova, 3. Šibenik 1983. 36 bodova, 4. Heroji 2007. 28 bodova, 5. Bačvice (utakmica manje) 27 bodova, 6. Torcida 27 bodova, 7. Trogir 23 boda, 8. Ombla 22 boda, 9. Hajduk 18 bodova, 10. Kijevo (utakmica manje) 17 bodova, 11. Konoba Tomić 6 bodova, 12. Mejaši 5 bodova.

U 18. kolu Ombla je gost Mejaša. Nakon toga u Mokošiciu dolazi momčad Heroji 2007.
26. travanj 2024 04:31