Ombla vodila s 3:0 i 4:1, imala nepune dvije minute prije kraja dva pogotka viška, ali već tri mjeseca je neće, pa neće

30. siječnja 2022. - 20:03

Ombla je prvenstvo u otvorila s četiri pobjede, u 4. kolu, bilo je to 30. listopada 2021., svladala je Mejaše sa 6:3, ali nakon toga nije uspjela izboriti novu pobjedu, pa ni sad, tri mjeseca poslije, na startu drugog dijela, u 12. kolu, unatoč tome što je vodila s 3:0 i 4:1, i što je nepune dvije minute prije kraja imala dva pogotka prednosti – 4:2. Na kraju 4:4. Genius je četvrti pogodak postigao 37 sekundi prije kraja utakmice u Gospinom polju.

Ombla je tako nakon četiri pobjede osvojila u osam utakmica tri boda (tri remija i pet poraza). Sad je na 15 bodova, te na sedmom mjestu prvenstvene tablice južne skupine Druge hrvatske lige u konkurenciji dvanaest klubova. Genisu je deseti s 11 bodova.

MNK Genius (Split)
Tonči Vlašić

Ivo Vlahušić je postigao dva pogotka za Omblu, prvi u 7., a drugi u 9. minuti. Ivan Grljević je bio strijelac za 3:0 u 13. minuti. Maro Kalauz je u nastavku pogodio za 4:1. Pogotke za Genisu postigli su Ante Čulum u 22., Milan Walter Simpson u 30., Stipe Dolić u 39. te Ante Kovačević u posljednjoj, 40. minuti.

Još su pod vodstvom trenera Mateja Gaće za Omblu igrali Marko Ilić, Hrvoje Bogdanović, Frano Vlahušić, Leo Bogdanović, Martin Urban, Ivan Vareškić, Ivan Milić, Niko Vlahušić, Dominik Gustin i Andro Drašković.

Ombla - Genius 4:4

U 13. kolu Ombla je gost Bačvica, koje su predzadnje s 5 bodova i utakmicom manje.

01. svibanj 2024 08:07