Nakon 98 dana - postigli su 9 pogodaka, 8 utakmica nisu znali za pobjedu - slavili su s 5 razlike usred Splita, te sad imaju 5 pobjeda. Slavi Ombla!

6. veljače 2022. - 22:35

Izmakla im je pobjeda u prošlom kolu, a vodili su s 3:0 i 4:1, imali nepune dvije minute do kraja dva pogotka viška u Gospinom polju protiv Geniusa, ali nisu uspjeli ostvariti pobjedu nakon puna tri mjeseca. Sedam dana poslije, a 98 dana od zadnje pobjede, slave. Napokon, i to je bilo dosta prije kraja utakmice 13. kola jasno kako im peta pobjeda neće pobjeći. Prve četiri su ostvarili u prva četiri kola sezone.

Malonogometaši Omble su do pete pobjede stigli slavljem s pet pogodaka razlike. U gostima. Kod Bačvica. Na poluvremenu je momčad Mateja Gaće vodila sa 6:3, a nastavak je dobila s 3:1 za konačnih 9:4! Antonio Drašković je bio strijelac za 1:0 i 6:3 vodstvo Omble, Leo Bogdanović je pogađao za 2:1, 4:1 i 8:4, Ivo Vlahušić za 3:1, Maro Kalauz za 5:1 i 7:3, a Ivan Milić za 9:4.

Ombla je uspjeh u Splitu, koji je doveo u gornji dom prvenstvene tablice, na šesto mjesto, ostvarila igrajući u sastavu: Marko Ilić, Ivan Grljević, Ivo Vlahušić, Hrvoje Bogdanović, Dominik Gustin, Martin Urban, Ivan Milić, Frano Vlahušić, Leo Bogdanović, Maro Kalauz i Mateo Vodopić.

Ostali rezultati 13. kola južne skupine Druge hrvatske lige: Trogir - Mejaši 8:3, Heroji 2007. – Split 2:4, Jezera – Murter 4:3, Torcida – Kijevo 5:1, Hajduk – Genius 4:4.

DRUGA HL - JUG

Poredak: 1. Torcida 30 bodova, 2. Split 30 bodova, 3. Trogir 27 bodova, 4. Kijevo 24 boda, 5. Jezera 19 bodova, 6. Ombla 18 bodova, 7. Mejaši 16 bodova, 8. Heroji 2007. 16 bodova, 9. Murter 13 bodova, 10. Genius 12 bodova, 11. Bačvice 8 bodova, 12. Hajduk 4 boda.

U 14. kolu Ombla dočekuje Hajduk. Igra se u nedjelju, 13. veljače, s početkom u 15.30 sati. Još igraju: Genius – Torcida, Kijevo – Jezera, Murter – Heroji 2007., Split – Trogir, te Mejaši – Bačvice.

01. svibanj 2024 21:30