OstaloDUBROVAČKE ODBOJKAŠICE I NAKON 5. KOLA SUPER LIGE BEZ BODA

Non stop si blizu, a na kraju, kad gledaš konačni rezultat, to izgleda daleko, i Dubrovkinja uzela sve svom Dubrovniku

30. listopada 2021. - 17:56

Non stop si blizu, a na kraju, kad se pogleda konačni rezultat – 0:3, to izgleda tako daleko. Nakon velike borbe Dubrovnik je upisao novi poraz, i nakon 5. kola je bez boda. Dobila ga je sad u Gospinom polju ekipa iz Vukovara, Enna Vukovar, koju s klupe predvodi Dubrovkinja Ivana Džamarija, koja je igračku karijeru počela u Gospinom polju.

Hrvatska Super liga odbojkašica: Dubrovnik - ENNA Vukovar (Dubrovkinja Ivana Džamarija, trenerica ENNA Vukovar)
Tonči Vlašić

Enna Vukovar je ekipa iz gornjeg doma, koja je ostvarila četvrtu pobjedu u pet nastupa, a nju je sad dobro, 74 minute, igre, namučio Dubrovnik, koji i ove sezone ima samo jednu želju – ostanak u najvećem rangu s tim što ova sezona za razliku od prošle, povratničke u Super ligu, nije počela dobro uz napomenu kako je Dubrovnik u prethodne četiri utakmice igrao s dvije najbolje, prvakom (HAOK Mladost) i doprvakom (Marina Kaštela), ali i s dva izravna konkurenta u borbi za ostanak (Veli Vrh i Brda).

Hrvatska Super liga odbojkašica: Dubrovnik - ENNA Vukovar

U 5. kolu Dubrovnik – Enna Vukovar 0:3 (21:25, 22:25, 19:25). Prva dva seta bilo je baš vuci potegni, u drugom setu se dogodila i jedna loša sudačka odluka u završnici seta. Tko zna što bi bilo da je bilo kako je trebalo biti. poen za domaćina, a ne za goste?

U 6. kolu Dubrovnik je opet domaćin. Dolazi mu još jedan sastav iz gornjeg doma – Dinamo, prošlogodišnji polufinalist doigravanja za prvaka. Može li ekipa Mirjane Vreće, Marine Radić, Pauline Prkačin i Tomaža Jurišića iznenaditi i doći do bod(ov)a?

03. lipanj 2024 19:39