OstaloODBOJKA

I to se dogodilo nakon četrnaest pobjeda, ali je Dubrovnik i nakon gostovanja kod ekipe Veli Vrh usamljen na vrhu!

18. veljače 2024. - 07:22
U Gospinom polju, u prvom dijelu bilo je Dubrovnik - Veli vrh 3:1 (25:13, 25:12, 18:25, 25:15)Tonči Vlašić/

Došao je kraj seriji Dubrovnika. Veli Vrh je kod kuće bio bolji od ekipe iz Gospina polja s 3:1. Lider je dobio drugi set s 25:14, izjednačio tad na 1:1, ali nakon toga 25:15 za domaćina, koji je četvrti set dobio istim rezultatom kao i prvi – 25:21.

U prvom setu 14:13 vodstvo Dubrovnika nakon čega je Veli Vrh dobio 11 od idućih 15 poena. Potom je iskoristio četvrtu set loptu. U trećem setu vodstvo Dubrovnika 10:5, a zatim serija domaćina 12:0. U četvrtom setu 5:0, 9:4, 16:13, te 19:18 za Dubrovnik, koji je izjednačio na 20:20. Zatim iduća tri poena za Veli vrh...

I tako nakon četrnaest pobjeda – prvi poraz, ali i dalje je dubrovačka ekipa na vrhu. Ima dvije pobjede viška u odnosu na Veli Vrh od kojeg je bolja međusobno. Na diobi drugog mjesta je i HAOK Mladost II, koja je idući suparnik. Stiže u Gospino polje. Četvrto mjesto dijele Olimpik i Pula s po četiri poraza...

Pod vodstvom Leonarda Barića i Maje Ereš Dubrovnik je u derbiju 15. kola igrao u sastavu: Mia Obradović, Lara Dežulović, Anamarija Mrakić, Manuela Karač, Matea Vuletić, Mia Vukas, Doris Buzolić, Julia Oliveira Franco, Milica Đukić, Laura Gnjatović, Gabriela Stipanović, Laura Prkačin i Marija Kristić.

02. svibanj 2024 12:57