OstaloMALI NOGOMET/ŠPANJOLSKA

Goooooooooooool

12. studenog 2016. - 09:28

Nadigrao je ElPozo Murcia u gostima sa 6:1 Santiago Futsal, ostvario u 6. kolu španjolskog prvenstva svoju treću pobjedu, drugu uzastopnu te je trenutno peti s pet bodova manje od vodeće momčadi, Palma Futsal, koja je bez poraza (pet pobjeda i jedan remi, bez poraza je još samo Magna Grupea s tri pobjede i tri remija, dok ElPozo Murcia ima tri pobjede, dva remija i jedan poraz).

Prvo poluvrijeme 2:0 za ElPozo Murciu protiv Santiago Futsala. U drugom nova tri pogotka za vodstvo 5:0. Prvi pogodak u nastavku za ElPozo Murciu postigao je Dario Marinović u 22. minuti. Hrvatski reprezentativac iz Mokošice naciljao je sa sedam, osam metara mrežu domaćina, i to nakon što se oslobodio dvojice čuvara, krenuo sam prema golu Santiago Futsala. Pogodak nije uspio spriječiti vratar domaćih, koji je istrčao prema Marinoviću u nastojanju da mu 'skrati kut', tj. uđe u udarac.

U 7. kolu ElPozo Murcia, koji je neporažen četiri kola (tri pobjede i remi) dočekuje neporaženu Magna Grupeu.

26. travanj 2024 03:26