OstaloODBOJKA

DUBROVNIK IZBORIO ZAVRŠNICU KUPA HRVATSKE Sve je super i sve je za pet i dan nakon pobjede za pet!

1. prosinca 2019. - 17:52
Niti 20 sati nakon pobjede vrijedne sva tri boda na startu drugog dijela prvenstva u Prvoj hrvatskoj ligi, neočekivanog, ali zasluženog uspjeha u Gospinom polju protiv druge ekipe zagrebačke Mladosti, koja je u prvom dijelu sezone osvojila 25 od 27 mogućih bodova te nastavak prvenstva dočekala na diobi prvog mjesta, odbojkašice Dubrovnika su ostvarile nove dvije pobjede, i to u gostima, u Trogiru, a sad u natjecanju južne skupine međužupanijskog Kupa Hrvatske.

U istom sastavu u kojem su dobile HAOK Mladost II osvojile su prvo mjesto na kvalifikacijskom turniru Kupa Hrvatske za regiju jug te te se plasirale u završnicu najmasovnijeg natjecanja, među 16 najboljih u državi.

Dubrovnik je u Trogiru, dvorani 'Vinko Kandija', prvo dobio Šibenik s 3:0, i to super uvjerljivo – 25:11, 25:3 i 25:14 za 50 minuta igre, a potom su još brže odradile utakmicu protiv domaćina, Trogira, kojeg su za 43 minute savladale također s 3:0 (25:8, 25:18 i 25:13).

Obje pobjede u Trogiru Dubrovnik je pod vodstvom trenerice Mirjane Vreće izborio igrajući u sastavu: Anđela Čuljak, Marijeta Lolić, Ivana Ivaniš, Nina Jakić, Mara Šilje, Petra Ramić, Karla Burđelez, Ivana Marinović, Petra Putica, Nora Đurić, Doris Buzolić, Hana Dilberović, Gabriela Stipanović i Ema Šušić.
26. travanj 2024 09:31