OstaloSUPERLIGA ODBOJKAŠICA

Dubrovnik će pričekati na treću pobjedu ove sezone, do nje je u Gospinom polju uspjela doći ekipa iz Splita

25. listopada 2024. - 22:07

Nije ovo bila večer odbojkašica Dubrovnika. Brda su ostvarila pobjedu u Gospinom polju u utakmici 4. kola Superlige. Priželjkivala se treća pobjeda u nizu povratnica u najveći rang, ali do treće pobjede su rezultatom 3:1 (25:16, 25:18, 21:25, 25:23) stigle gošće iz Splita.

Nakon serije 8:0 i vodstva Brda 9:3, Dubrovnik se nije uspio vratiti iz minusa u prvom setu. U drugom setu je to uspio, došao do izjednačenja, 18:18, ali potom smo do kraja gledali samo radost igračica Brda koje su serijom 7:0 povele s 2:0 u setovima. Uoči trećeg seta je, s obzirom na igre u prva tri kola još živjela nada u Gospinom polju kako će ekipa Leonarda Barića uspjeti, i živjela je sve do pred kraj četvrtog seta jer je Dubrovnik uspio dobiti treći set, a u četvrtom je vodio s 12:11, izjednačio na 13:13, te se unatoč seriji Brda 6:0 uspio vratiti. Bio je stigao na samo poen zaostatka (20:21, 21:22, 22:23, te 23:24). Prvu meč loptu je spasio, nije drugu….

Dubrovnik je protiv Brda u utakmici 4. kola Superlige, Bariću su pomagale Maja Ereš i Paulina Prkačin, igrao u sastavu: Mia Obradović, Lara Dežulović, Anamarija Mrakić, Manuela Karač, Matea Vuletić, Laura Prkačin, Mia Vukas, Katarina Glavinić, Doris Buzolić, Andrea Butigan, Sara Barač, Kima Zharkova Gabriela Stipanović.

USKORO SLIKOVNICA UTAKMICE: DUBROVNIK - BRDA 1:3

U 5. kolu Dubrovnik je gost Marina Kaštela (2. studenog), zatim Osijeka (9. studenog), te dočekuje Nebo (23. studenog).

26. listopad 2024 11:29