OstaloMALI NOGOMET |

DRUGA HRVATSKA LIGA - JUG Ombla opet kući pjevajući, dobila je Hajduka usred Splita!

8. studenog 2020. - 22:12
Ivo Vlahušić je pogodio u 24., a Mateo Vodopić u 31. minuti. Ombla je na splitskim Gripama povela 2:0 protiv Hajduka, koji je uspio do kraja samo ublažiti poraz, i to pogotkom u 36. minuti Stipe Vrdoljaka. Ombla je drugi put ove sezone slavila u podskupini ‘B’ južne skupine Druge hrvatske malonogometne lige, i to je oba uspjeha ostvarila u gostima.

Na startu sezone je uzela sva tri boda kod Knina, a sad protiv Hajduka, koji je i dalje bez boda te na začelju. Bilo je ovo treće gostovanje Omble, koja je kod kuće bez boda u dvije utakmice, međutim, raspored je bio sve samo ne dobar za dubrovačkog drugoligaša. Prvi gost Omble je bio Šibenik 1981., a zatim je došao Split, dva sastava koja su neporažena ove sezone (Split, kojeg vodi Dubrovčanin Antun Bačić ima stopostotan učinak), koja su favoriti ne samo za vrh podskupine, već za plasman u najveći rang, Prvu hrvatsku ligu.

Antonio Pjević, trener Omble foto: Tonči Vlašić

Ombla je pobjedu protiv Hajduka izborila pod vodstvom Antonia Pjevića u sastavu Marko Ilić, Antonio Drašković, Ivo Vlahušić, Pero Ševo, Leo Bogdanović, Niko Vlahušić, Antonio Noković, Hrvoje Bogdanović, Marko Tolja, Andro Drašković i Mateo Vodopić.

1 Split 12 bodova / 4 utakmice (24:7), 2. Mejaši 12 bodova / 5 utakmica (21:19), 3. Šibenik 1983. 8 bodova / 4 utakmice (23:8), 4. Ombla 6 bodova / 5 utakmica (10:19), 5. Knin 4 boda / 4 utakmice (9:12), 6. Heroji 2007. 1 bod / 4 utakmice, 7. Hajduk bez boda / 4 utakmice (4:20).

Ombla je slobodna u 6. kolu, a u 7. kolu, 21. studenog, dočekuje Heroje 2007.
26. travanj 2024 21:36