DRUGA HL - JUG Dobiješ prvo poluvrijeme sa 4:1, a peti pogodak primiš u posljednjoj minuti i izgubiš

9. veljače 2020. - 00:56
Poraz Omble kod u 14. kolu Druge hrvatske malonogometne lige – jug, i to su gosti pogodak za konačnih 5:4 postigli u posljednjoj minuti utakmice. Šibenik 1983. je poveo u Mokošici u 6. minuti. Od 9. do 18. minute prvog poluvremena četiri pogotka domaćina, a niti jedan gostiju. Mateo Vodopić je u 9. minuti bio strijelac za 1:1, Antonio Drašković je dvije minute poslije pogodio za 2:1, a u 18. minuti prvo je Pero Ševo strijelac za 3:1, a potom Leo Bogdanović za 4:1 bvodstvo Omble čija se mreža u nastavku tresla u 26., 29., 38. i 40. minuti.

Ombla je deseta u konkurenciji dvanaest klubova sa 16 bodova (četiri pobjede, četiri remija i šest poraza). Pogodak razlika 39:41. Konoba Tomić, koja je jedanaesta, ima 6 bodova i dvije utakmice manje, dok posljednji Mejaši imaju 4 boda. Vode Jezera s 30 bodova i utakmicom manje, drugi je Murter s 30 bodova, treći Šibenik 1983. s 27 bodova, četvrti Heroji 2007. s 26 bodova, peta je Torcida s 20 bodova, a toliko ima i sedmi Hajduk s utakmicom manje. Osme su Bačvice sa 17 bodova i dvije utakmice manje, a deveti Kijevo sa 17 bodova.

U 15. kolu, idući vikend, Ombla dočekuje Murter.
26. travanj 2024 12:07