NogometSUPERSPORT HNL

Varaždin je grad sreće za Karla Sentića: Dubrovčanin opet slavi s Hajdukom u gradu baroka!

11. veljače 2023. - 17:09

Nije bio zadovoljan kako je odigrao u prve dvije utakmice nastavka sezone, pobjedi 2:1 u Poljudu protiv Šibenika, te porazu 3:0 u Puli od Istre, ali nakon toga je opet onaj stari. Prvo ime Hajduka, po ocjenama svih, u porazu 2:1 od Rijeke kod kuće, a sad opet više nego dobar u gostujućem uspjehu u Varaždinu s 4:1.

Karlo Sentić je s Hajdukom dočekao radost nakon dva kola. ‘Bili‘ drugi s osam bodova manje od Dinama

Varaždin je 21-godišnjem Dubrovčaninu sretan grad. Tu je u dresu Varaždina, kad ga je Hajduk posudio, izborio kroz Drugu ligu plasman u najveći rang, zatim, tu je potom na početku ove sezone upisao debi u prvenstvu za prvu momčad Hajduka, i pamti se, Sentić i Marko Livaja junaci trijumfa 2:0.

Karlo sve obranio, a Livaja postigao oba pogotka. Sad opet uspjeh Hajduka u gradu baroka. Sentić je bio na mjestu u prvom poluvremenu, nije dozvolio da domaćin povede. Potom je u nastavku opet bio siguran...

03. svibanj 2024 17:34