NogometPRVA ŽUPANIJSKA LIGA

Oglasio se disciplinski sudac, odrezao kaznu Gusaru za prekid, te igraču koji je udario suca pesnicom u donji dio leđa

10. studenog 2021. - 22:21

Oglasio se disciplinski sudac Županijskog nogometnog saveza Dubrovačko – neretvanskog Arian Čustović po pitanju prekida u Smokvici utakmice 6. kola između Jadrana i Gusara pri rezultatu 1:1. Domaćin je poveo u 20. minuti (Nemanja Šešlija), a gost izjednačio u 30. minuti (Alen Oršulić).

U završnici utakmice, u 83. minuti, sudac Deni Franulović iz Vele Luke dosudio je kazneni udarac za domaćina, a pokazao drugi žuti igraču Gusara Antoniu Bubalu. Opkolili su ga tad gostujući igrači, u zapisnik utakmice je upisano kako ga je udario Domagoj Jerković 'pesnicom u donji dio leđa'. Nakon što je sudac označio prekid, nastala je opća gužva, bilo je nagruravanja s domaćim igračima. Sudac je na kraju zatražio liječničku pomoć.

Utakmica je registrirana 3:0 za Jadran. Gusar je kažnjen oduzimanjem dva boda, a Domagoj Jerković zabranom igranja do 9. svibnja 2022. godine.

POGLEDAJTE POREDAK

1. Slaven 19 bodova (20:6), 2. ONK Metković 17 bodova (17:2), 3. Croatia 15 bodova (22:11), 4. Sokol 11 bodova (15:11), 5. Župa dubrovačka 9 bodova (10:11), 6. Jadran 1929. 9 bodova (11:14), 7. Orebić (utakmica manje) 8 bodova (10:10), 8. Gusar (utakmica manje, dva oduzeta boda) 8 bodova (11:12), 9. Konavljanin 7 bodova (11:14), 10. Žrnovo 4 boda (7:16), 11. BŠK Zmaj 4 boda (11:15), 12. Maestral 3 boda (8:31).

ČETIRI U SUBOTU, JEDNA U NEDJELJU, JEDNA ODGOĐENA

Subota, 13. studenog, Krvavac: Maestral – Gusar, Gruda: Slaven – Sokol, Gabrili: Croatia – Konavljanin, Čibača: Župa dubrovačka – BŠK Zmaj, nedjelja, 14. studenog, Smokvica: Jadran - Orebić, odgođena je utakmica ONK Metković – Žrnovo.

09. svibanj 2024 16:45