NogometŽUPANIJSKI KUP |

NOVA RADOST GOŠK DUBROVNIKA 1919. U GOSPINOM POLJU Kadeti poput seniora, dobili u finalu Neretvu i podigli pokal!

30. rujna 2020. - 17:43
I kadeti GOŠK Dubrovnika 1919. slave osvajanje Županijskog kupa. U finalu, koje je odigrano u Gospinom polju, svladali su vršnjake Neretve, i to s 3:1, te nastavili niz uspjeha svog kluba. Podsjetnik, prvo su Županijski kup krajem kolovoza osvojili seniori, a potom pioniri.

Finale kadeta: Ivo Vukić i Franjo Matej Urlović su bili najviši u skoku u kaznenom prostoru Neretve, te je GOŠK Dubrovnik 1919. poveo s 2:0. Prvi pogodak je viđen u 22. minuti, a drugi trinaest minuta poslije. Pet minuta nakon drugog pogotka, u zadnjoj minuti prvog poluvremena, kadeti GOŠK Dubrovnika 1919. su još jednom zatresli mrežu metkovskog sastava te nakon 40 minuta igre imali velikih 3:0. Drugi put je naciljao kapetan domaćih, Ivo Vukić.

Finale Županijskog kupa kadeta: GOŠK Dubrovnik 1919. - Neretva 3:1 foto: Tonči Vlašić

Kako je u nastavku, u drugih 40 minuta, viđen samo jedan pogodak (gosti su ublažili poraz pogotkom iz kaznenog udarca Marina Krešića), momčad trenera Vedrana Madžara je podigla pobjednički pokal. Osvajanjem Županijskog kupa za 2020. godinu izborila je plasman u završnicu Kupa Hrvatske, među 32 najbolja.

Kadeti GOŠK Dubrovnika 1919. s trenerom Vedranom Madžarom foto: Tonči Vlašić

Kadeti Neretve s trenerom Goranom Galovom foto: Tonči Vlašić

Ivu Vukiću, kapetanu GOŠK Dubrovnika 1919., pokal je uručio Miho Arbulić foto: Tonči Vlašić

FINALE ŽUPANIJSKOG KUPA / KADETI: GOŠK Dubrovnik 1919. – Neretva 3:1
DUBROVNIK
Igralište s umjetnom travom u Gospinom polju. Gledatelja 50. Sudac: Admir Bijedić (Dubrovnik), pomoćnici: Anita Nenada (Dubrovnik) i Roberto Urban (Mokošica). Delegat: Miho Arbulić (Čilipi).
Strijelci: 1:0 Vukić (22), 2:0 Urlović (35), 3:0 Vukić (40), 3:1 Krešić (73-11m)
GOŠK DUBROVNIK 1919.: Mateo Čerjan, Mihael Dabo (od 63. Isan Kacić), Luka Novak (od 73. Luka Ivanković), Orsat Brautović, Hrvoje Šijaković, Ante Azinović, Franjo Matej Urlović, Domagoj Miloglav (od 53. Roko Anđelić), Nikola Grbić (od 41. Petarv Krešimir Kačić), Ivo Vukić, Antonio Delevski (od 63. Patrik Miladin). Klupa: Bruno Miloglav. Trener: Vedran Madžar.
NERETVA: Jakov Šaravanja, Josip Stipe Bebić (od 70. Andrej Vidačković), Marko Andačić (od 71. Ivano Markota), Tin Obradović, Marin Krešić, Petar Brajković, Marko Mrvalj (od 60. Zoran Stanković), Ante Jurković (od 60. Andro Kevo), Zvonimir Bezer (od 41. Josio Gustin), Matej Šutalo (od 71. Zoran Primorac), Nikola Čepo. Trener: Goran Galov.

Slave kadeti GOŠK Dubrovnika 1919. - pobjednici su Županijskog kupa foto: Tonči Vlašić
27. travanj 2024 04:26