NogometDRUGA ŽUPANIJSKA LIGA

Na Batali Ponikve nisu uspjele zaustaviti Putniković: Šorgić iz ‘aviona‘, Prlaguzić iz kornera...

18. studenog 2021. - 15:38

Putniković je izborio sva tri boda na Batali, Ponikve nisu uspjele u Stonu, gdje su domaćini, otkinuti bodove sastavu koji je dobio četiri od pet prethodnih utakmica. Sad su Putnikovići stigli do pete pobjede u šest nastupa, i eto ih na bod od vodećeg dvojca, neporaženih Hajduka 1932. i Omladinca.

Goran Šorgić je bio strijelac za vodstvo gostiju, iz daljine je naciljao gornji desni kut gola Nena Barovića, vratara Ponikava, koje su u prvim minutama utakmice ostale bez kapetana Hrvoja Frankovića (zadnja loža, problem iz prethodne utakmice. Pokušao je igrati, ali nije mogao).

U nastavku su Ponikve izjednačile, Dario Andrović je bio strijelac za domaćina, ali nakon toga nova dva pogotka gostiju za konačnih 1:3. Antonio Prlaguzić je zatresao mrežu iz udarca iz kuta. Nakon toga je najspretniji pred vratima domaćina bio Nikola Jeić, koji je udarcem glavom dodavanje Romana Levanta pospremio u mrežu Ponikava.

Nogometni klub Ponikve
Tonči Vlašić
Nogometni klub Putniković

Rezultati 7. kola, subota, 13. studenog, Kuna: Rat – Hajduk 1932. 0:11, četvrtak, 18. studenog, Ston: Ponikve - Putniković 1:3, još se ne zna kad će se igrati preostale utakmice kola (Lastovo: Omladinac – NA Libertas, Trpanj: Faraon – SOŠK 1919., te Popovići: Enkel – Grk).

Druga ŽNL, 7. kolo, Ston: Ponikve - Putniković
Druga ŽNL, 7. kolo, Ston: Ponikve - Putniković (Goran Šorgić slavi pogodak za Putniković u 18. minuti za 1:0)
POGLEDAJTE POREDAK

1. Hajduk 1932. 16 bodova / 6 utakmica (31:2), 2. Omladinac 16 bodova / 6 utakmica (13:3), 3. Putniković 15 bodova / 6 utakmice (19:8), 4. Grk 11 bodova / 6 utakmica (12:5), 5. NA Libertas 7 bodova / 6 utakmica (10:9), 6. Ponikve 7 bodova / 7 utakmica (8:15), 7. Enkel 6 bodova / 6 utakmica (16:15), 8. Faraon 6 bodova / 6 utakmica (8:15), 9. SOŠK 1919. 5 bodova / 6 utakmica (8:14), 10. Rat bez boda / 7 utakmica (4:41).

8. KOLO

Nedjelja, 21. studenog, Vela Luka: Hajduk 1932. – Grk, Putnikovići: Putniković – Enkel, Ston: SOŠK 1919. – Ponikve, Kupari: NA Libertas – Faraon, Kuna: Rat – Omladinac Lastovo.

25. travanj 2024 00:06