NogometDRUGA ŽUPANIJSKA LIGA

Hrvoje Gugić zaslužio svaku Kunu, Šeparovići ‘otvorili‘ Rat, te ga ‘zatvorili‘, Hajduk 1932. rekordom preuzeo vrh

13. studenog 2021. - 21:02

Hajduk 1932. je projurio kroz Kunu, dobio Rat, uzeo sva tri boda, i ostvario najuvjerljiviju pobjedu u Drugoj županijskoj ligi ove sezone – 11:0! Do jučer je to bila pobjeda Enkela protiv istog suparnika, u Popovićima – 11:1.

U jedinoj utakmici 7. kola, koja će se igrati ovog vikenda, sve ostale su odgođene, Marin Šeparović je prvi pogodio, i to već u 2. minuti. Isti je pogodio prvi i u nastavku, također u 2. minuti (drugog) poluvremena, i to za 8:0. Između njegovog prvog i drugog pogotka najraspoloženiji je bio Hrvoje Gugić sa čak pet pogodaka (prvog je postigao u 20. minuti iz kaznenog udarca za 3:0, u 26. pogodio za 4:0, u 35. za 5:0, u 37. za 6:0 te u 41. minuti za 7:0), dok je za 2:0 u 7. minuti strijelac bio Igor Žuvela.

Drugo poluvrijeme je bilo u znalu Šeparovića. Nakon drugog pogotka Marina Šeparovića, strijelac za 9:0 i 10:0 bio je drugi Šeparović – Dino (64. i 70. minuta), a konačnih 11:0 potpisao je treći Šeparović – Ante, i to iz kaznenog udarca u 75. minuti.

Ovim uspjehom momčad trenera Ive Šeparovića je preuzela vodstvo: pet pobjeda i jedan remi, pogodak razlika 31:2, 16 bodova. Sve isto, osim pogodak razlike, stoji i uz ime Omladinca s Lastova, koji je postigao 13, a primio 3 pogotka.

Rat je na začelju, i dalje bez boda u sedam odigranih utakmica, 4 postignuta, te 41 primljeni pogodak.

7. KOLO

Subota, 13. studenog, Kuna: Rat – Hajduk 1932. 0:11, ostale utakmice su odgođene (Lastovo: Omladinac – NA Libertas, Trpanj: Faraon – SOŠK 1919., Ston: Ponikve – Putniković, te Popovići: Enkel – Grk). Jedino se zna kako će se utakmica Ponikve – Putnikovići igrati u četvrtak, 18. studenog u Stonu s početkom u 13.30 sati.

POGLEDAJTE POREDAK

1. Hajduk 1932. 16 bodova / 6 utakmica (31:2), 2. Omladinac 16 bodova / 6 utakmica (13:3), 3. Putniković 12 bodova / 5 utakmice (16:7), 4. Grk 11 bodova / 6 utakmica (12:5), 5. NA Libertas 7 bodova / 6 utakmica (10:9), 6. Ponikve 7 bodova / 6 utakmica (7:12), 7. Enkel 6 bodova / 6 utakmica (16:15), 8. Faraon 6 bodova / 6 utakmica (8:15), 9. SOŠK 1919. 5 bodova / 6 utakmica (8:14), 10. Rat bez boda / 7 utakmica (4:41).

8. KOLO

Nedjelja, 21. studenog, Vela Luka: Hajduk 1932. – Grk, Putnikovići: Putniković – Enkel, Ston: SOŠK 1919. – Ponikve, Kupari: NA Libertas – Faraon, Kuna: Rat – Omladinac Lastovo.

25. travanj 2024 18:54