KošarkaEUROCUP |

VIRTUS SEGAFREDO DOBIO PRVU ČETVRTFINALA Ante Tomić i ekipa nemaju više pravo na poraz

23. ožujka 2021. - 23:19

Joventut je poražen u prvoj utakmici četvrtfinala kod Virtus Segafreda s 80:75, loša zadnja četvrtina razlog je poraza, te sad više nema pravo na poraz ukoliko želi izboriti prolaz dalje, polufinale 7DAYS Eurokupa. Igra se na dvije pobjede. Druga utakmica na rasporedu je već u petak, 26. ožujka, u Badaloni (19 sati), dok će Virtus Segafredo u srijedu, 31. ožujka, biti domaćin u svom domu u Bologni eventualne treće utakmice, majstorice.

Pobjednik će u polufinalu na boljeg iz ogleda Unics Kazan - Lokomotiv Kuban Krasnodar (Unics je dobio prvu kod kuće s 94:88). U preostala dva četvrtfinala u prvim utakmicama su slavili gosti (AS Monaco - Budućnost Podgorica 76:77, te Boulogne Metropolitans 92 - Gran Canaria 74:84).

Ante Tomić je bio treći strijelac Joventuta protiv Virtus Segafreda s 10 koševa (pogodio je 5 od 9 šuteva za dva, te promašio jednu slobodno bacanje), uz to je imao 5 skokova i 3 asistencije za 26 minuta provedenih u igri.

26. travanj 2024 17:45