VELIKA POBJEDA TOMIĆA I EKIPE Kad gubiš na početku posljednje četvrtine u gostima s 15 razlike, a ne izgubiš

6. veljače 2020. - 00:48
Valencia je kod kuće prva pogodila u posljednjoj četvrtini, stekla 15 koševa viška (68:53), ali serijom 11:0 Barcelona se vratila. Istina, bila je u minusu sve do tri sekunde prije kraja kad je za dva pogodio Nikola Mirotić te potpisao konačnih 77:76 za goste, koji su tako i dalje na diobi drugog mjesta. Barcelona ima tri pobjede manje od lidera, Anadolu Efesa, koji je slavio u Moskvi protiv CSKA u 23. kolu s 82:80. Isti učinak kao i Barcelona – 17 pobjeda i 6 poraza – ima i treći Real Madrid, koji je sa 70:69 dobio kod kuće Baskoniu. CSKA Moskva je sad četvrta sa 16 pobjeda i 7 poraza, Maccabi peti s 15 pobjeda i 8 poraza...

Ante Tomić je za 17 minuta protiv Valencie ubacio 4 koša, pogodio 2 od 4 šuta iz igre, te imao je 2 skoka. Mirotić je bio prvo ime Barcelone i utakmice, a na kraju i 23. kola: ubacio je 26 koševa te imao 4 skoka. Nitko osim njega nije u redovima Barcelone bio dvoznamenkast u napadu.

Barcelona za 48 sati igra kod kuće protiv Armani Milano (petak, 7. veljače).

Sreten Radović je u četvrtak, 6. veljače, glavni sudac ogleda 24. kola u Pireju između Olympiacosa i CSKA.
27. travanj 2024 04:08