KošarkaOPET POHVALE DUBROVČANINU U NAJJAČOJ KOŠARKAŠKOJ LIGI SVIJETA

NBA Mario Hezonja prvo ime Magica protiv lidera Istoka!

1. ožujka 2018. - 08:38

Mario Hezonja i Evan Fournier su s po 17 koševa bili prvi strijelci Orlando Magica u porazu kod kuće od lidera Istoka, Toronto Raptorsa sa 117:104, a Hezonja je proglašen najboljim igračem Magica. Dubrovčanin je na parketu proveo 19 minuta. Pogodio je sva tri šuta za tricu. Ubacio je prvih pet od ukupno sedam šuteva iz igre te četiri od pet slobodnih bacanja. Imao je 2 skoka, 1 asistenciju, 2 izgubljene i 2 osvojene lopte. Francuz je 17 koševa ubacio za 30 minuta na parketu potrošivši više nego duplo lopti (šut 6 od 15 od čega 3 od 8 za tricu).

Iako je nakon pauze zbog All Star Weekenda, a nakon povratka na parket Aarona Gordona i Nikole Vučevića, izgubio mjesto u prvoj petorci, Hezonja je, ističe se, imao dvoznamenkasti učinak u napadu u tri od četiri utakmice.

Orlando Magic je sedam minuta prije kraja utakmice bio u egalu s Toronto Raptorsima, ali na kraju minus 13 koševa za lidera Istoka koji ima omjer pobjeda i poraza 43 / 17. Toronto je dobio 9 od 10 zadnjih utakmica. Orlando Magic je pak upisao sedmi poraz u nizu te je opet pao na posljednje mjesto lige s 18 pobjeda i 43 poraza, točnije, dijeli to mjesto sa Sacramento Kingsima.

FOTO Mario Hezonja na treningu u Torontu tijekom NBA All Star Weekenda 2016.

19. travanj 2024 00:05