KošarkaEUROLIGA

Je li moguće da to Real ove sezone nije uspio niti jednom? Hezonja ispalio deset šuteva za tricu, a pogodio je ...

15. listopada 2024. - 23:48

Novi poraz Reala, i to u gostima kod Baskonije 72:76, te sastav iz Madrida sad ima i u Euroligi, kao u domaćem prvenstvu, negativan omjer, 1-2. Plus, na startu sezone je izgubio bitku za španjolski Superkup. Dobio je ove sezone samo 3 od 8 utakmica…

Sad u 3. kolu Eurolige Baskonia mu je ubacila ​​28 koševa u posljednjoj četvrtini, koju je dočekao vodstvom 52:48. Real je, istina, bio bez kažnjenog Facunda Campazza, a nedostajali su mu i ozlijeđeni Usman Garuba i Andres Feliz.

Mario Hezonja je protiv Baskonie imao užasnih 1/8 u tricama, potom je ubacio posljednja dva dalekometna šuta, te utakmicu zaključio sa šutom 2/4 za dva, te 3/10 za tricu, a ukupan šut Reala za tricu je bio opet osrednji (8 trica iz 33 pokušaja). S 13 koševa bio je treći strijelac Reala (Džanan Musa 17, a Walter Tavares 14), zatim drugi skakač momčadi sa 6 skokova (Tavares 15), a imao je četiri asistencije (samo više od njega Sergio Llull 7). U igri je proveo 28 minuta.

Nevjerojatna je činjenica kako Real do danas nije dobio nikoga u gostima!

U četvrtak, 17. listopada, Real dočekuje Panathinaikos u 4. kolu Eurolige.

15. listopad 2024 23:51