BLAZERSI IZGUBILI DVIJE ZAREDOM TE GUBE 2:1 U SERIJI NA ČETIRI POBJEDE LeBron James je bio nezaustavljiv u trećoj, i ne samo on

23. kolovoza 2020. - 09:03
Portland je dobio prvu, izgubio drugu, a sad i treću te gubi 2:1 od Lakersa u seriji na četiri pobjede. U trećoj utakmici četvrtfinala Zapada nije uspio zaustaviti LeBrona Jamesa, te je poražen sa 116:108. LeBron je ubacio 38 koševa, imao 12 skokova, plus 8 asistencija i dvije ukradene lopte. Nezaustavljiv je bio i Anthony Davis s 29 koševa, 11 skokova, 8 asistencija, 3 blokade i dvije ukradene lopte.

Lakersi su u prvom poluvremenu vodili samo jednom (3:2). Blazersi su u prvoj četvrtini imali najveću prednost od 9 koševa (24:15). Početkom treće četvrtine vodili su s plus 6 (64:58) nakon čega su Lakersi napravili 12:0. Blazersi su uspjeli izjednačiti (72:72), ali pred kraj treće četvrtine plus 12 za Lakerse (93:81), koji su najveću prednost imali u završnici (14 razlike, 114:100).

Kod Blazersa Damian Lillard je ubacio najviše - 34 koša, CJ McCollum 28, Carmelo Anthony 20, Jusuf Nurkić 10 koševa...

Mario Hezonja je igrao već u prvoj četvrrtini treće utakmice četvrtfinaa Zapada protiv Lakersa. Ušao je umjesto Anthonyja. Ukupno je 6 minuta proveo na parketu. Pogodio 1 od 5 šuteva iz igre. Uz 2 koša imao i 2 skoka.

27. travanj 2024 00:50