Zabavaemotivac

Evo kako je srpski komentator proživljavao utakmicu: procijenite čiji golovi su ga bacali u delirij, a koji pak u očaj

Piše Sport SD
15. lipnja 2023. - 12:12

Hrvatska se nakon sinoćnje velike pobjede protiv Nizozemske plasirala u finale Lige nacija. Hrvatska je slavila s 4:2 nakon produžetaka u Rotterdamu. Vodili su Nizozemci nakon prvog poluvremena golom Donyella Malena, ali Andrej Kramarić i Mario Pašalić donijeli su preokret u drugom dijelu. Međutim, onda su domaćini u 96. minuti šokirali "vatrene", a Noa Lang odveo je utakmicu u produžetke.

Tamo je hrvatski junak bio Bruno Petković. Najprije je zabio fantastičan pogodak za novo hrvatsko vodstvo, a zatim je izborio i jedanaesterac iz kojeg je Luka Modrić potvrdio pobjedu i plasman u finale.

Emotivno smo proživljavali svaki pogodak na utakmici, a u videu OVDJE možete poslušati kako je sve to doživio i srpski komentator, prenosi Slobodna Dalmacija. Televizijska postaja koja je prenosila utakmicu Lige nacija frenetično je proslavljala nizozemske golove, dok su ih oni hrvatski, blago rečeno, ostavljali bez teksta, u potpunom bunilu i šoku...

07. svibanj 2024 16:26