SportMURVICA 2020

U raspucavanju šesteraca vratar Roko Žura donio „taksistima” drugo kolo!

Piše Ivica Gjergja
9. srpnja 2020. - 21:31

Na malonogometni teren turnir au Murvici su prvi izašli Villa Nela Petrčane i Auto Taxi Rogić, a regularni dio susreta završio je 1:1. U raspucavanju šesteraca vratar Roko Žura donio je „taksistima” drugo kolo 3:1.

Nakon njih na teren su u općinskom derbiju izašli Suhovare i Macchiato bar Lovinac. U vrlo napetih 40 minuta tijesnu pobjedu 2:1 odnijeli su Suhovarci.

Ako je utakmica prije i bila zanimljiva što tek reći za posljednju, onu između Miranja i domaćih momaka iz Sv. Paškvala. Miranje su povele 1:0, Sv. Paškval preokrenuo u par minuta na 2:1, pa su Miranje izjednačile, a nakon toga 'sveci' odlaze na 4:2.

U zadnje tri minute Sv. Paškval radi dva akumulirana prekršaja za kazneni udarac s deset metara. Jednog su Miranje iskoristile za smanjenje na 4:3, dok su onaj posljednji sa sučevim zviždukom promašili, te su se oprostili od turnira.