Vaterpoloregionalna liga

Lakše od očekivanog izborili finale: ‘jugaši‘ se poigrali sa splitskim Jadranom i upisali visoku pobjedu

14. srpnja 2020. - 22:25

Prvi je u prvom napadu domaćina potegao kapetan Xavi Garcija, te realizirao igrača više. Sastav sa Zvončaca je priželjkivao učiniti utakmicu zanimljivom. Uspio je (tek) početak. Izjednačio je Zvonimir Butić, Antonio Dužević je prepolovio prednost domaćina nakon što su Hrvoje Benić, te opet Garcija potpisali 3:1 na semaforu. Jadran je imao priliku za 3:3. Međutim, rampu je podigao u tom trenutku Toni Popadić, razbranio se nakon toga, a s druge strane Jugaši su naštimali ruku u napadu.

Na kraju prve četvrtine bilo je 5:2 za Jug Adriatic osiguranje. Popadić je desetu obranu upisao pola minute prije kraja druge četvrtine, koju je pogotkom zaključio Filip Kržić za plus pet domaćina (9:4). Najveću prednost – plus 10 (18:8) – Jugaši su imali sredinom posljednje četvrtine....

20. travanj 2024 09:02