Vaterpolouz rub bazena

Jedanaesta pobjeda ‘gospara‘ u Regionalnoj ligi: Zvezda se neočekivano dugo držala u igri

Piše PSD
17. veljače 2020. - 21:24

Jedanaesta utakmica – jedanaesta pobjeda Jug Adriatic osiguranja u Regionalnoj ligi. Dobio je očekivano u Gružu Crvenu zvezdu, koja se neočekivano dugo držala u igri za izbjeći poraz...

Jugaši su prvu četvrtinu s 10 pogodaka dobili sa 7:3. Imali početkom druge i plus pet (9:4), ali je Crvena zvezda do odmora svela zaostatak na dva pogotka (11:9 za Jug AO), a početkom treće bila na samo jedan pogodak zaostatka (11:10). Domaćin je nanizao tri pogotka za vodstvo 14:10, ali na isti način je uzvratila Crvena zvezda, koja je još dva puta u trećoj četvrtini bila na pogodak zaostatka (14:13 i 15:14). I u trećoj četvrtini, kao i u prethodne dvije, opet 10 pogodaka (prva 7:3 za Jug AO, druga 6:4 za Crvenu zvezdu, a treća 5:5).

U posljednjih osam minuta prvo je pogodio Loren...

17. travanj 2024 16:25