Vaterpolouz rub bazena

Jadranaši uvjerljivi u gradskom derbiju: razlika u kvaliteti došla je do izražaja, priliku dobili i mladi talenti

16. prosinca 2020. - 20:37

Razlika u kvaliteti došla je do izražaja u gradskom derbiju Jadrana i Mornara, momčad sa Zvončaca rutinski je odradila posao. Mornar je bolje otvorio derbi i poveo 2:0 pogocima Roka Akrapa i Duževića. No, na krilima Zvonimira Butića Jadran je prvo iz peterca, potom iz polukontre izjednačio, a prvu četvrtinu golom za 3:2 okončao je jadranaš Jerko Marinić-Kragić.

S dva gola Marina Delića na otvaranju druge četvrtine Jadran je poveo 5:2 i sasvim okrenuo susret. Do kraja je bilo samo pitanje s kakvom će razlikom jadranaši ovaj susret okončati u svoju korist.

Valja istaknuti i dvije zanimljivosti, gol za 6:4 za Mornar je zabio u zadnjoj sekundi druge četvrtine Roko Akrap gotovo s gola na gol. Druga je zanimljivost odlična solo akcija mladog jadranaša Roberta Stojanca kada je ...

22. travanj 2024 07:53