Vaterpolonije kao lani

Jadran ostao bez iznenađenja protiv Juga: Zadovoljni smo pobjedom i igrom, a pogotovo jer je ovo bila prva naša teška utakmca

17. listopada 2020. - 21:11

Jugaši su dobili derbi 3. kola s 11:8. Splitski Jadran u Poljudu nije uspio iznenaditi, a što je uspio dva puta na početku prošle sezone.

Prvak je utakmicu otvorio pogotcima Lorena Fatovića, Daniila Merkulova i Alexa Papanastasioua. Jadran je do kraja prve četvrtine s dva pogotka došao na pogodak zaostatka., ali u drugoj četvrtini opet je plus tri za momčad trenera Vjeka Kobešćaka (5:2), u trećoj je još tri puta plus tri (6:3, 7:4 i 8:5), a na početku posljednje četvrtine plus pet (10:5), te je bilo jasno kako bodovi idu u Gruž.

- Zadovoljni smo pobjedom, i zadovoljni smo igrom, a pogotovo jer je ovo bila prva naša teška utakmca u novoj sezoni. Jadran je odigrao dobru utakmicu. Pokazao je kako nije pao nakon što je ostao bez nekoliko igrača. Igrali su brzi i dop...

16. travanj 2024 12:04