VaterpoloPRVA 'B' HRVATSKA LIGA VATERPOLISTA

GOTOVO JE, GOTOVO Bellevue Crodux treći put uzastopno, a četvrti put ukupno najbolji!

7. travnja 2019. - 19:25
Bellevue Crodux je opet najbolja momčad Prve 'B' hrvatske lige. Treći put uzastopno, a četvrti put ukupno. Osigurao je to pobjedom tri kola prije kraja sezone. Momčad trenera Marka Ivekovića dobila je devet od deset utakmica, jedina je bez poraza, osvojila je 28 od 30 mogućih bodova. Još ima odigrati dvije utakmice. Prvi pratitelji su već izgubili devet i više bodova ove sezone. Bellevue Crodux u najgorem slučaju može osam. Dakle, gotovo je. Opet se slavi u redovima dubrovačkog prvo'be'ligaša.

U Gružu u utakmici 11. kola nije bilo dileme: Bellevue Crodux – Jadran Kostrena 13:6. Gosti su uspjeli anulirati početnu prednost domaćina, a nakon što je Bellevue Crodux naizao tri pogotka, poveo početkom druge četvrtine sa 4:1, Jadran se nije uspio izvući iz minusa. Tek je uspio držati priključak do početka treće četvrtine. Tada je Bellevue Crodux počeo niz od 7:0 te dvije minute i 12 sekundi prije kraja imao najveću prednost 13:4. U posljednjoj minuti Jadran je s dva pogotka ublažio poraz. Momčad Marka Ivekovića nije primila pogodak u nastavku 12 minuta i 52 sekunde.

Bellevue Crodux je protiv Jadrana iz Kostrene igrao u sastavu: Antun Knez, Tihomil Vranješ, Ivan Jurić (1), Toni Paskojević (2), Đivo Bobić (2), Boris Ivaniš, Josef Hrošik (2), Emilio Tullio, Nikola Sršen, Nikola Marković (3), Bruno Vranješ (1), Zvonimir Perić, Toni Sambrailo i Maro Gigović (2).
25. travanj 2024 02:54