VaterpoloVATERPOLO

PRVA 'B' HL Uzeli sve u Sisku, svoju mrežu zaključali 15 minuta i 42 sekunde!

26. siječnja 2019. - 23:49
Bellevue Crodux je i nakon 2. kola Prve 'B' hrvatske lige na maksimalnom učinku. Nakon što je na startu dobio Opatiju 1981. u Gružu s 13:6, branitelj naslova je slavio s 9:6 u Sisku protiv Siscie. Po dva pogotka za drugu pobjedu dubrovačkog prvo'be'ligaša postigli su Nikša Marković, Josef Hrošik, Leo Bogdanović i Bruno Vranješ, dok je jednom mrežu Siscie zatresao Toni Paskojević. Pod vodstvom Marka Ivekovića još su igrali Pavo Ljepopio, Tiho Vranješ, Đivo Bobić, Zvonimir Perić, Miho Lončarić, Ivan Špetić, Toni Sambrailo, Antun Knez i Maro Gigović

Siscia je dobila prvu četvrtinu s 2:0, a nakon što je Bellevue Crodux izjednačio na 2:2, nova dva pogotka domaćina za vodstvo 4:2. Do kraja druge četvrtine tri pogotka Bellevue Croduxa čiji se niz nastavio u posljednjoj četvrtini (treća četvrtina bez pogodaka). Siscia je prekinula niz prvaka od 4:0, postigla pogodak nakon 15 minuta i 42 sekunde, a nakon tog petog pogotka domaćina momčad trenera Ivekovića postigla je tri pogotka u nizu te povela s 9:5. Domaćin je pogotkom kojeg je postigao 21 sekundu prije kraja utakmice uspio samo ublažiti poraz.

U 3. kolu Bellevue Crodux dočekuje Delfin.
25. travanj 2024 16:55