VaterpoloVATERPOLO

JUNIORSKI KUP HRVATSKE Kad te neće, neće te

29. lipnja 2018. - 13:23

Uvjerljivim porazom je Jug Croatia osiguranje počeo nastup na završnom turniru Kupa Hrvatske za juniore, koji se igra na zagrebačkoj Šalati do nedjelje, 1. srpnja. U 1. kolu skupine 'B' bolja je bila zagrebačka Mladost s 15:4 (5:1, 4:0, 5:0, 1:3).

U ogledu dva sastava koja su ove zime igrala za treće mjesto u prvenstvu (Mladost je tada na turniru u Splitu bila bolja s 8:7) jednom je sve polazilo od ruke, drugome ništa. Nakon što je Jug CO izjednačio sredinom prve četvrtine na 1:1 - Mladost je nanizala čak 13 pogodaka te je na kraju treće četvrtine vodila sa čak 14:1. Jug CO je pod vodstvom Veselina Đuha protiv Mladosti igrao u sastavu: Antonio Vukojević (4 obrane), Petar Pejić, Boris Ivaniš (1), Leo Cukrov, Filip Kržić, Kristijan Čulina, Antonio Gavranić, Nikola Šimunović, Dorian Raguž, Đivo Bobić, Marko Žuvela (2), Matija Balić, Antonio Knez (5 obrana) i Luka Stahor (1).

Preostala dva suparnika Jugašima u skupini su Medveščak i Mornar Brodospas. S njima igraju u petak, 29. lipnja. Protiv Medveščaka s početkom u 12.45 sati, a s Mornarom BS od 20.30 sati.

U 'A' skupini su Zadar 1952., Primorje EB, OVK POŠK i splitski Jadran.

SEMAFOR
Četvrtak, 28. lipnja, 1. kolo, skupina 'A':
Jadran Split - OVK POŠK 4:6, Primorje EB – Zadar 1952. 12:9, skupina 'B': Jug CO – HAVK Mladost 4:15, Medveščak – Mornar BS 6:9.