VaterpoloVATERPOLO/PRVA 'B' HRVATSKA LIGA

POBJEDA U GOSTIMA Bellevue je ovo dugo čekao

Piše Antonio Vojvodić
18. veljače 2017. - 21:34

Nakon dvije sezone VK Bellevue je ostvario pobjedu u gostima. Dubrovčani su nakon teške borbe svladali Jadrana iz Kostrene sa 7:6. Do poluvremena su pala samo četiri pogotka, rezultat na odmoru je glasio 2:2. U trećoj četvrtini najbolji strijelac Bellevuea na utakmici Toni Paskojević postiže sva tri svoja pogotka i dovodi Bellevue u vodstvo jedan razlike, koje su uspjeli održati do samog kraja.

Dubrovčani sada imaju 12 bodova i trenutačno su vodeći sastav lige te nastavljaju borbu za vrh s KPK i Sisciom. Pobjedu je Bellevue protiv Jadrana izborio u sastavu: Toni Jarak, Petar Pejić(1), Ivan Jurić, Toni Paskojević (3), Marko Jankulevski, Leo Bogdanović (1), Maro Gigović, Ivo Radičević, Tino Cvjetković(2), Orsat Capurso, Ivio Bilić, Marko Buconić i Luka Vrdoljak. Trener: Marko Iveković

KPK je izgubio u gostima od Delfina sa 16:12.

18. travanj 2024 15:27