Strani nogometjunak kazahstana

U dresu Tobola je srušio Hajduk i izbacio ga iz Europe, a jučer je zabio golčinu Danskoj u velikom preokretu

Piše SPORT SD
27. ožujka 2023. - 13:34

Nogometaši Kazahstana su senzacionalnim preokretom pobijedili Dansku rezultatom 3:2. Danci su većinu utakmice bili u kontroli, do 73. minute su vodili 2:0 i činilo se da je sve riješeno. No, tada je Kazahstan smanjio prednost iz jedanaesterca, da bi nakon toga zabili u 86. i 89. minuti za veliki preokret i pobjedu.

Najljepši gol na utakmici je bio onaj Kazahstana za izjednačenje, s nekih trideset metara je pucao Askhat Tagybergen i predivno pogodio.

Gol Tagybergena pogledajte OVDJE.

Zanimljivo je da je upravo Tagybergen bio u dresu Tobola na ljeto 2021. godine kada je u 118. minuti zabio ključni gol  za 4:1 i izbacio Hajduk iz Europe.

23. travanj 2024 06:07